Az ASKA Alapítvánnyal mostantól együttműködünk… ilyen vidáman!
Fogadj örökbe az ASKA Alapítványtól, és mi kevezményesen kezeljük egy életen át!

“Ma sok felé jártam, és képzeljétek, új barátokat találtam. Mi Székesfehérváron vagyunk, ezt ugye tudjátok, de nagyon sokan jöttök, akár messzebbről is, hogy ASKA kutya tulajdonosok legyetek. Ma, Veszprémben jártam az Állatkórházban, ahol a doktornő fogadott, és örömmel várja az ASKA kutya tulajdonosokat, akik kedvezményben részesülnek a kórházban. Szóval, Veszprém közeli kutyások, hajrá! Zsófi doktornő ilyen vidáman, jókedvvel, és természetesen a tőlünk megszokott alapossággal vár Mindenkit? Térjetek be hozzá, és meglátjátok, ott vár benneteket a kis kedvenceitek doktora. . ?”

Vélemény, hozzászólás?

Az állatok szeretete az egyetlen szeretet,
amelyben az ember sohasem csalódik.

Nyitvatartás

Bolt:
Hétfő-Péntek: 8-16 óra

Rendelési idő:
Hétfő és Csütörtök: 8-12 óra

Patika és gyógyszertár:
Hétfő-Péntek: 8-16 óra

Hétvégén és ünnepnapokon: zárva

Ügyeleti ellátás:

Alphavet Állatkórház, Székesfehérvár, Homoksor 7

szekesfehervariallatkorhaz.hu

Kézigyógyszertár:

A kórház egyéb szolgáltatásainak nyitva tartása (Állatpatika & Pet-Shop, Panzió):

Hétfő-Péntek: 8 – 16 óra

hétvégén és ünnepnapokon: zárva

Minden jog fentartva © 2020. Veszprémi állatkórház.